Emporia Elson EL680, Mobistel EL680 akku 800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Elson EL680
Mobistel EL680
Mobistel EL680
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26167
BTY26167ELSON/STD
BTY26167ELSON/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL680SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049227 |
| Korvaa | BTY26167 / BTY26167ELSON/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 51.60 x 39.11 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |