Emporia Elson EL570, Elson EL590, yhteensopiva akku 600 mAh
calcActive())">
Emporia Elson EL570, Elson EL590, yhteensopiva akku 600 mAh
In stock
- SKU
- CS-MEL590SL
18,95 €
Akku sopii mm: Emporia Elson EL570, Elson EL590
Erittäin korkealaatuinen BL-5S tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MEL590SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041375 |
| Korvaa | BTY26159 / BTY26159ELSON/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 44.70 x 39.00 x 4.52mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |