Emporia Elson EL520 akku 700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Elson EL520
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26162
BTY26162ELSON/STD
BTY26162ELSON/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048268 |
| Korvaa | BTY26162 / BTY26162ELSON/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 44.67 x 37.76 x 4.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |