Emporia Elson EL510 yhteensopiva akku 500 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Emporia Elson EL510
Erittäin korkealaatuinen BL-5S tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MEL510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041382 |
| Korvaa | BTY26155 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 39.53 x 40.80 x 3.86mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |