Emporia Elegance, Elegance Premium, Elegance weib akku 1100 mAh
calcActive())">
Emporia Elegance, Elegance Premium, Elegance weib akku 1100 mAh
In stock
- SKU
- CS-EAV360SL
15,95 €
7,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Elegance
Elegance Premium
Elegance weib
Elegance Premium
Elegance weib
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
AK-V35
AK-V36
AK-V37
AK-V36
AK-V37
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EAV360SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048244 |
| Korvaa | AK-V36 / AK-V35 / AK-V37 / AK-V38 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 56.00 x 35.60 x 5.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |