Emporia EL550 akku 550 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
EL550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26166
BTY26166ELSON/STD
BTY26166ELSON/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053415 |
| Korvaa | BTY26166 / BTY26166ELSON/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 39.40 x 38.90 x 4.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |