Emporia EL400, Mobistel EL400 akku 1500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
EL400
Mobistel EL400
Mobistel EL400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26170
BTY26170/STD
BTY26170/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044932 |
| Korvaa | BTY26170 / BTY26170/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 66.00 x 43.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |