Emporia CONNECT, V88, V88_001 akku 1150 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
CONNECT
V88
V88_001
V88
V88_001
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
AK-V88
AK-V88(V1.0)
AK-V88(V1.0)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EAV880SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085454 |
| Korvaa | AK-V88 / AK-V88(V1.0) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 56.10 x 41.50 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |