Emporia älypuhelinten Select / V99 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Emporia älypuhelinten Select / V99 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-EAV990SL
17,95 €
15,95 €
Emporia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Select
V99
V99
Korvattavat Emporia älypuhelinten alkuperäisakut
AK-V99
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EAV990SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164425 |
| Korvaa | AK-V99 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 58.24 x 43.20 x 5.05mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |