Emporia älypuhelinten Prime / Prime V500 yhteensopiva akku 950mAh
calcActive())">
Emporia älypuhelinten Prime / Prime V500 yhteensopiva akku 950mAh
In stock
- SKU
- CS-EAV500SL
17,95 €
Emporia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Prime
Prime V500
Prime V500.3G
V500
Prime V500
Prime V500.3G
V500
Korvattavat Emporia älypuhelinten alkuperäisakut
AK-V500
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EAV500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165835 |
| Korvaa | AK-V500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 68.76 x 40.00 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |