Elxteu hätävalaistus Best Lighting Emergency Exit Sign yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Elxteu hätävalaistus Best Lighting Emergency Exit Sign yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-ELE100LS
18,95 €
Elxteu hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Best Lighting Emergency Exit Sign
Korvattavat Elxteu hätävalaistus alkuperäisakut
3xAA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Elxteu hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-ELE100LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207597 |
| Korvaa | 3xAA |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.88Wh |
| Mitat | 50.40 x 42.65 x 14.40mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |