Electropan pölynimurin tai robotti-imurin Ilife V3S yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Electropan pölynimurin tai robotti-imurin Ilife V3S yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-EPV350VX
26,95 €
Electropan pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ilife V3S
Korvattavat Electropan pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
UR18650ZT-3S1P-S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Electropan pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta ak…
| SKU | CS-EPV350VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181408 |
| Korvaa | UR18650ZT-3S1P-S |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 70.00 x 37.50 x 35.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |