AEG pölynimurin tai robotti-imurin FX9 / FX9-1-4IG yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin FX9 / FX9-1-4IG yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-AEF914VX
55,95 €
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FX9
FX9-1-4IG
FX9-1-4ST
FX9-1-ALRG
FX9-1-ALRP
FX9-1-ANIM
FX9-1-IBM
FX9-1-MBM
Pure F9
FlexLift PF9
FX9-1-4IG
FX9-1-4ST
FX9-1-ALRG
FX9-1-ALRP
FX9-1-ANIM
FX9-1-IBM
FX9-1-MBM
Pure F9
FlexLift PF9
Korvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
140144439084
56646710099
56646710099
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-AEF914VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187516 |
| Korvaa | 140144439084 / 56646710099 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 72Wh |
| Mitat | 94.00 x 94.00 x 61.30mm |
| Jännite | 36 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |