AEG pölynimurin tai robotti-imurin CX8-2-80DB / CX8-2-95BM yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin CX8-2-80DB / CX8-2-95BM yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-AEC828VX
63,95 €
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CX8-2-80DB
CX8-2-95BM
CX8-2-95GM
CX8-2-95IM
CX8-2-80O
CX8-2-80TM
90027881500
CX8-2-80D6
EUP84DB
EUP86TBM
CX8-2-95BM
CX8-2-95GM
CX8-2-95IM
CX8-2-80O
CX8-2-80TM
90027881500
CX8-2-80D6
EUP84DB
EUP86TBM
Korvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
140112530260
140112530245
CX8280DB
140112530039
6.01.52.11-0
140112530245
CX8280DB
140112530039
6.01.52.11-0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-AEC828VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 33,3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189244 |
| Korvaa | 140112530260 / 140112530245 / CX8280DB / 140112530039 / 6.01.52.11-0 / KL8314576 / A02669804 / VBH7787E |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 66.6Wh |
| Mitat | 83.70 x 73.20 x 70.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |