AEG pölynimurin tai robotti-imurin CX8-2-75FF / 90027882501 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin CX8-2-75FF / 90027882501 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-AEC827VX
82,95 €
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CX8-2-75FF
90027882501
CX8-2-75MG
90027881001
CX8-2-75RR
90027881101
CX8-2-75WR
90027882701
EUP82MG
EUP82RRFLOORSTIC
EUP82ST
EUP82WRM
90027882501
CX8-2-75MG
90027881001
CX8-2-75RR
90027881101
CX8-2-75WR
90027882701
EUP82MG
EUP82RRFLOORSTIC
EUP82ST
EUP82WRM
Korvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
140112530252
140112530047
140112530179
140112530278
140112530047
140112530179
140112530278
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-AEC827VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 29,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189282 |
| Korvaa | 140112530252 / 140112530047 / 140112530179 / 140112530278 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 88.8Wh |
| Mitat | 83.70 x 73.20 x 70.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |