AEG pölynimurin tai robotti-imurin 90027754300 / 90027754500 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin 90027754300 / 90027754500 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-ELT710VX
92,95 €
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
90027754300
90027754500
90027754700
90027754900
90027755100
90027755300
90027762500
90027762700
90040201800
90040204900
90040205300
90040225100
QX7-ANIM
QX71-50IB
QX71-I360
QX71-OKO
QX71-P52IB
QX71-P52SW
QX71-P5IB
QX71-P5SW
QX71ULT
QX71ULTAN
90027754500
90027754700
90027754900
90027755100
90027755300
90027762500
90027762700
90040201800
90040204900
90040205300
90040225100
QX7-ANIM
QX71-50IB
QX71-I360
QX71-OKO
QX71-P52IB
QX71-P52SW
QX71-P5IB
QX71-P5SW
QX71ULT
QX71ULTAN
Korvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-ELT710VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 22,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196716 |
| Korvaa | BAFLB222LI20-TP, BL7828B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 55.5Wh |
| Mitat | 131.00 x 69.20 x 54.40mm |
| Jännite | 22,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |