Electrolux pölynimurin tai robotti-imurin ERG36 / WQ61-42GG yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Electrolux pölynimurin tai robotti-imurin ERG36 / WQ61-42GG yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-ELT360VX
74,95 €
60,95 €
Electrolux pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ERG36
WQ61-42GG
WQ61-44SW
WQ61-46DB
WQ61-ANIMA
ES31C183DB
ES31CB18DB
ES31CB18SH
WQ61-40OG
Well Q6
WQ61-40OG (90027751500)
WQ61-42GG (90027751700)
WQ61-44SW (90027751900)
WQ61-46DB (90027752100)
WQ61-ANIMA (90027755500)
QX6-1-46DB
WQ61-42GG
WQ61-44SW
WQ61-46DB
WQ61-ANIMA
ES31C183DB
ES31CB18DB
ES31CB18SH
WQ61-40OG
Well Q6
WQ61-40OG (90027751500)
WQ61-42GG (90027751700)
WQ61-44SW (90027751900)
WQ61-46DB (90027752100)
WQ61-ANIMA (90027755500)
QX6-1-46DB
Korvattavat Electrolux pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
BABP185LI20-TP
BABP185LI21-VTC5
BL7804A
MIS140157229026-01
BABP18LI21-VTC4
BABP180LI21-VTC4
BABP185LI21-VTC5
BL7804A
MIS140157229026-01
BABP18LI21-VTC4
BABP180LI21-VTC4
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Electrolux pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta ak…
| SKU | CS-ELT360VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196709 |
| Korvaa | BABP185LI20-TP / BABP185LI21-VTC5 / BL7804A / MIS140157229026-01 / BABP18LI21-VTC4 / BABP180LI21-VTC4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 46.25Wh |
| Mitat | 131.00 x 69.20 x 54.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |