Electrolux pölynimurin tai pölynimurirobotin EFP31312 / EFR31223 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Electrolux pölynimurin tai pölynimurirobotin EFP31312 / EFR31223 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-ELT312VX
44,95 €
37,95 €
Electrolux pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EFP31312
EFR31223
EP31-15GYA
UltimateHome 300 Robotic Vacuum
UltimateHome 300 Robotic Vacuum + Mop
Ultimatehome 300
EFR31223
EP31-15GYA
UltimateHome 300 Robotic Vacuum
UltimateHome 300 Robotic Vacuum + Mop
Ultimatehome 300
Korvattavat Electrolux pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
200GD-INR-H18650CH-4S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Electrolux pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta…
| SKU | CS-ELT312VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221456 |
| Korvaa | 200GD-INR-H18650CH-4S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 36Wh |
| Mitat | 161.40 x 63.40 x 45.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |