EDAN lääketieteellisen laitteen X12 / F15 yhteensopiva akku 6700mAh
calcActive())">
EDAN lääketieteellisen laitteen X12 / F15 yhteensopiva akku 6700mAh
In stock
- SKU
- CS-EDF500MX
41,95 €
EDAN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X12
F15
F15
Korvattavat EDAN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
01.21.064381
120010-O
ID996
01.21.064381
120010-O
ID996
120010-O
ID996
01.21.064381
120010-O
ID996
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EDAN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-EDF500MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208457 |
| Korvaa | 01.21.064381 / 120010-O / ID996 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 72.36Wh |
| Mitat | 137.00 x 56.70 x 20.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |