EDAN lääketieteellisen laitteen SD5 / SD6 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
EDAN lääketieteellisen laitteen SD5 / SD6 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-EDS500MD
43,95 €
EDAN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SD5
SD6
SD6
Korvattavat EDAN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B0402100
FSNH-6XAA2000
FSNH-6XAA2000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EDAN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-EDS500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154778 |
| Korvaa | B0402100 / FSNH-6XAA2000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 86.80 x 52.10 x 14.64mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |