Edan lääketieteellisen laitteen MI-807 Ultrasound / Acclarix A8 yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
Edan lääketieteellisen laitteen MI-807 Ultrasound / Acclarix A8 yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-EDM807MD
96,95 €
Edan lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MI-807 Ultrasound
Acclarix A8
Acclarix A8
Korvattavat Edan lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
TWSLB-013
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Edan lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-EDM807MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190981 |
| Korvaa | TWSLB-013 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 115.44Wh |
| Mitat | 233.00 x 82.50 x 25.50mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |