EDAN lääketieteellisen laitteen M8A / M9 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
EDAN lääketieteellisen laitteen M8A / M9 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-EDM900MX
73,95 €
EDAN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M8A
M9
M9B
M9
M9B
Korvattavat EDAN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
HYLB-957
HYLB-957A
HYLB-957A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EDAN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-EDM900MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156345 |
| Korvaa | HYLB-957A / HYLB-957 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 97.92Wh |
| Mitat | 85.07 x 72.00 x 44.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |