EDAN lääketieteellisen laitteen EPM5 / EPM7 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
EDAN lääketieteellisen laitteen EPM5 / EPM7 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-EDX800MD
28,95 €
EDAN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EPM5
EPM7
EPM8
SE-1203
X10 Patient Monitor
X12 Patient Monitor
X8 Patient Monitor
EPM7
EPM8
SE-1203
X10 Patient Monitor
X12 Patient Monitor
X8 Patient Monitor
Korvattavat EDAN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
01.21.064380
ID995
01.21.064380
ID995
ID995
01.21.064380
ID995
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EDAN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-EDX800MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215431 |
| Korvaa | 01.21.064380 / ID995 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.08Wh |
| Mitat | 68.00 x 55.00 x 19.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |