Ecovacs Winbot X / WA30 / WA50 Akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ecovacs imurien kanssa:
Winbot X
WA30
WA50
WA30
WA50
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi / Viomi imurien alkuperäisakut:
S07-Li-222-3000
10002221
10002221
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-EDW300VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189060 |
| Korvaa | S07-Li-222-3000 / 10002221 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 70.00 x 56.20 x 38.20mm |
| Jännite | 22,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |