Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Winbot W733 / TBW60 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Winbot W733 / TBW60 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-EDW710VX
27,95 €
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Winbot W733
TBW60
Winbot 733
W720
W733
TBW60
Winbot 733
W720
W733
Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
10000254
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EDW710VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187707 |
| Korvaa | 10000254 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 69.50 x 55.30 x 19.40mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |