Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Winbot W710 / Winbot WRN70 yhteensopiva akku 650mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Winbot W710 / Winbot WRN70 yhteensopiva akku 650mAh
In stock
- SKU
- CS-EDN600VX
21,95 €
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Winbot W710
Winbot WRN70
Winbot W730
Winbot WRN60
Winbot WRN70
Winbot W730
Winbot WRN60
Winbot WRN70
Winbot W730
Winbot WRN60
Winbot WRN70
Winbot W730
Winbot WRN60
Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
10000254
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EDN600VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197652 |
| Korvaa | 10000254 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 46.00 x 43.00 x 15.20mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |