Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin DSX39 / T30S OMNI yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin DSX39 / T30S OMNI yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-EDT300VX
37,95 €
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DSX39
T30S OMNI
T30S Pro
T30S OMNI
T30S Pro
Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
S31-LI-144-6400
S31-LI-144-6400
201-2361-0022
S31-LI-144-6400
201-2361-0022
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EDT300VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211723 |
| Korvaa | S31-LI-144-6400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 74.88Wh |
| Mitat | 135.60 x 50.30 x 36.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |