Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin DK560 / DK561 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin DK560 / DK561 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-EDS566VX
35,95 €
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DK560
DK561
DK566
DS566
Deebot Mini
DK561
DK566
DS566
Deebot Mini
Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
AA10S1P
201-1451-0040
S00-NM-120-1500
201-1451-0040
S00-NM-120-1500
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EDS566VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181224 |
| Korvaa | AA10S1P / 201-1451-0040 / S00-NM-120-1500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 52.60 x 42.40 x 29.30mm x 2 |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |