Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot X2 OMNI / DX2OMNI yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot X2 OMNI / DX2OMNI yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-EDX200VX
39,95 €
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Deebot X2 OMNI
DX2OMNI
X2 COMBO
X2 OMNI
X5 OMNI
X5 PRO OMNI
DX5OMNI
DX5PROOMNI
Deebot X5 Pro OMNI
X5 Pro Ultra
X5 Pro Plus
DX2OMNI
X2 COMBO
X2 OMNI
X5 OMNI
X5 PRO OMNI
DX5OMNI
DX5PROOMNI
Deebot X5 Pro OMNI
X5 Pro Ultra
X5 Pro Plus
Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
201-2228-1457
S19-LI-144-6400
201-2357-1165
ZB2225-4S1P-01A
S19-LI-144-6400
201-2357-1165
ZB2225-4S1P-01A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EDX200VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201083 |
| Korvaa | 201-2228-1457 / S19-LI-144-6400 / 201-2357-1165 / ZB2225-4S1P-01A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 84.96Wh |
| Mitat | 137.50 x 74.30 x 19.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |