Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot DW700 / Deebot DW700-WR yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot DW700 / Deebot DW700-WR yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-EDW700VX
43,95 €
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Deebot DW700
Deebot DW700-WR
Deebot DW701
Deebot DS620
Deebot DC78
Deebot 300
Deebot D300
DN78
Deebot DW700-WR
Deebot DW701
Deebot DS620
Deebot DC78
Deebot 300
Deebot D300
DN78
Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
H-SC3000P
10001534
210-1620-0016
10001534
210-1620-0016
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EDW700VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187325 |
| Korvaa | H-SC3000P / 10001534 / 210-1620-0016 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 30Wh |
| Mitat | 128.30 x 47.00 x 45.60mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |