Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot Deepoo X600 / Deebot Deepoo ZN605 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot Deepoo X600 / Deebot Deepoo ZN605 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-MDL083VX
34,95 €
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Deebot Deepoo X600
Deebot Deepoo ZN605
Deebot Deepoo ZN606
Deebot Deepoo ZN609
Deebot Deepoo ZN605
Deebot Deepoo ZN606
Deebot Deepoo ZN609
Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-MDL083VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140641 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 25.92Wh |
| Mitat | 101.66 x 43.78 x 29.85mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |