Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin AZ1 / Airbot Z1 yhteensopiva akku 6700mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin AZ1 / Airbot Z1 yhteensopiva akku 6700mAh
In stock
- SKU
- CS-EDZ110VX
86,95 €
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AZ1
Airbot Z1
Airbot Z1
Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
201-2109-0675
S18-Li-180-5200
S18-Li-180-5200
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EDZ110VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206569 |
| Korvaa | 201-2109-0675 / S18-Li-180-5200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 120.6Wh |
| Mitat | 120.00 x 67.80 x 45.00mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |