Ecovacs Deebot D650, Deebot D660, Deebot D680 akku 3300mAh / 19.80Wh
calcActive())">
Ecovacs Deebot D650, Deebot D660, Deebot D680 akku 3300mAh / 19.80Wh
In stock
- SKU
- CS-EDD660VX
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien imurien kanssa:
Ecovacs:
Deebot D650Deebot D660
Deebot D680
Deebot D710
Deebot D720
Deebot D730
Deebot D760
Hoover:
RB001RVC0010
RVC0011)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat imurien alkuperäisakut:
Ecovacs:
LP43SC3300P5Hoover:
35601130)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-EDD660VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086338 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 19.8Wh |
| Mitat | 65.00 x 46.00 x 45.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |