Ecovacs Deebot CEN30, Deebot CR100, Deebot CR110 akku 800mAh / 9.60Wh
calcActive())">
Ecovacs Deebot CEN30, Deebot CR100, Deebot CR110 akku 800mAh / 9.60Wh
In stock
- SKU
- CS-EDC110VX
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ecovacs imurien kanssa:
Deebot CEN30
Deebot CR100
Deebot CR110
Deebot CR112
Deebot TCR03A
Deebot CR100
Deebot CR110
Deebot CR112
Deebot TCR03A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ecovacs imurien alkuperäisakut:
NR49AA800P12V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-EDC110VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086345 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 70.50 x 49.30 x 28.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |