Ecovacs CR120, CR130, Deebot CEN540 akku 2200mAh / 32.56Wh
calcActive())">
Ecovacs CR120, CR130, Deebot CEN540 akku 2200mAh / 32.56Wh
In stock
- SKU
- CS-ECR130VX
42,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien imurien kanssa:
Ecovacs:
CR120CR130
Deebot CEN540
Deebot CEN546
Deebot CEN550
Deebot CEN640
Deebot CEN646
Deebot CEN660
Deebot CR120
Deebot CR130
Deebot DL33
Deebot DL35
Deebot KK8
Deebot V780
Deebot X500
Deebot X580
KK8
N79S
V7
V780
V7S
Ilife:
A4A4S
A6
V7
V7s
V7s Pro
X620
Y8H4)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat imurien alkuperäisakut:
Ecovacs:
4ICR19/65Ilife:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-ECR130VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086604 |
| Korvaa | 4ICR19/65 / INR18650-M26-4S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 70.19 x 37.17 x 36.96mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |