Dyson pölynimurin tai robotti-imurin WashG1 wet floor cleaner yhteensopiva akku 2350mAh
calcActive())">
Dyson pölynimurin tai robotti-imurin WashG1 wet floor cleaner yhteensopiva akku 2350mAh
In stock
- SKU
- CS-DYG100VX
92,95 €
74,95 €
Dyson pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WashG1 wet floor cleaner
Korvattavat Dyson pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
452646
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dyson pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-DYG100VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212829 |
| Korvaa | 452646 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 34.78Wh |
| Mitat | 237.10 x 90.00 x 47.30mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |