Dyson pölynimurin tai robotti-imurin Omni-Glide yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Dyson pölynimurin tai robotti-imurin Omni-Glide yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-DYC190VX
62,95 €
57,95 €
Dyson pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Omni-Glide
Korvattavat Dyson pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
SV19
414127-02
971189-01
414127-02
971189-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dyson pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-DYC190VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201021 |
| Korvaa | SV19 / 414127-02 / 971189-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 36Wh |
| Mitat | 196.70 x 51.70 x 37.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |