Dyson pölynimurin tai robotti-imurin Gen 5 Detect Stick Vacuum / SV23 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Dyson pölynimurin tai robotti-imurin Gen 5 Detect Stick Vacuum / SV23 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-DYC500VX
190,95 €
153,95 €
Dyson pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Gen 5 Detect Stick Vacuum
SV23
Gen 5 Outsize Stick Vacuum
SV24
SV23
Gen 5 Outsize Stick Vacuum
SV24
Korvattavat Dyson pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
972382-03
972382-04
972382-04
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dyson pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-DYC500VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202950 |
| Korvaa | 507147-07 / 512048-07 / 972382-01 / 972382-03 / 972382-03 / 972382-04 / SV23 / SV24 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 90Wh |
| Mitat | 228.70 x 76.20 x 71.00mm |
| Jännite | 36 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |