Dyson DC31, DC31 Animal, DC34 akku 5000mAh / 111.00Wh
calcActive())">
Dyson DC31, DC31 Animal, DC34 akku 5000mAh / 111.00Wh
In stock
- SKU
- CS-DYC314VX-DG
89,95 €
61,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dyson imurien kanssa:
DC31
DC31 Animal
DC34
DC35
DC35 Exclusive
DC44
DC44 Animal
DC44 Animal Fuchsia
DC44 Animal Total Clean
DC44 Exclusive
DC31 Animal
DC34
DC35
DC35 Exclusive
DC44
DC44 Animal
DC44 Animal Fuchsia
DC44 Animal Total Clean
DC44 Exclusive
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dyson imurien alkuperäisakut:
17083-2811
17083-4211
17083-5010
18172-01-04
18172-0201
917083-03
917083-05
17083-4211
17083-5010
18172-01-04
18172-0201
917083-03
917083-05
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-DYC314VX-DG |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143659 |
| Korvaa | 17083-2811, 17083-4211, 17083-5010, 18172-01-04, 18172-0201, 917083-03, 917083-05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 111.00Wh |
| Mitat | 120.15 x 75.20 x 86.38mm |
| Jännite | 22,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |