Dyson DC31 Animal, DC34, DC34 Animal akku 5000mAh / 114.00Wh
calcActive())">
Dyson DC31 Animal, DC34, DC34 Animal akku 5000mAh / 114.00Wh
In stock
- SKU
- CS-DYC343VX
99,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dyson imurien kanssa:
DC31 Animal
DC34
DC34 Animal
DC35
DC35 Multi floor
DC44 Animal
DC45
DC45 SV
DC56
DC34
DC34 Animal
DC35
DC35 Multi floor
DC44 Animal
DC45
DC45 SV
DC56
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dyson imurien alkuperäisakut:
202932-02
202932-05
202932-06
917083-01
965557-03
965557-06
Type-B
202932-05
202932-06
917083-01
965557-03
965557-06
Type-B
HUOM! Tämä akku sopii Dyson imureihin joissa on akun ruuvikiinnitys. Tarkista vanhasta akusta onko siinä ruuvikiinnitys ennen tilaamista.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-DYC343VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143666 |
| Korvaa | 965557-03 / Type-B / 917083-01 / 202932-02 / 965557-06 / 202932-05 / 202932-06 / 202932-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 114Wh |
| Mitat | 120.40 x 75.70 x 107.25mm |
| Jännite | 22,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |