Dualphone RTX3045, Sony FF940 jne yhteensopiva 3,6 V langattoman puhelimen Ni-Mh Akku
calcActive())">
Dualphone RTX3045, Sony FF940 jne yhteensopiva 3,6 V langattoman puhelimen Ni-Mh Akku
In stock
- SKU
- CS-CPJ464CL
13,95 €
AASTRA
- BE3850
- BE3872
- MOD B PLUGIN
- PM38BAT
AMERICAN
- 2141CLL
BELL SOUTH
- GH-9457
CASIO
- PM38BAT
- PMP3815
- PMP-3815
- PMP3850-PLUGIN
- PMP3860
- PMP-3860
- PMP3875
- PMP-3875
COBY
- CTP8200
- CTP8250
- CTP8800
- PM38BAT
CORTELCO
- 586002TP227F
DUALPHONE
- RTX3045 VOIP-Skype
FISHER
- J2457
- J2458
- M6163
- M7949
GE
- 26401
OLYMPIA
- OL-2400
- OL2410
- OL-2410
- OL2420
- OL-2420
- OL2430
- OL-2430
- OL2490
- OL-2490
- OL2499
- OL-2499
- OL3020
- OL-3020
- OL5800
- OL-5800
- OL5805
- OL-5805
- OL5810
- OL-5810
- OL5815
- OL-5815
- OL5870
- OL-5870
- RTX3045 VOIP-Skype
RADIO SHACK
- 239104
- 433590
- 43-3590
- 9602112
- 960-2112
SONY
- FF2400
- FF940
- FF9915
- GH2400C
- GH2400S
- GH2410C
- GH2410MS
- GH2410S
- GH2420C
- GH2420S
- GH3034
- GH3050
- GH3060
- GH3210
- GH4000
- GH4003
- GH4010
- GH4050
- GH41
- GH58
- GH5810
- GH5811
- GH5812
- GH5822
- GH5825
- GH5835
- GH5850
SOUTHWESTERN BELL
- F-940
- FF-2400
- FF-9915
- GH-2400
- GH-2400C
- GH-2400S
- GH-2410
- GH-2410MS
- GH-2410S
- GH-2420
- GH-3034
- GH-3050
- GH-3060
- GH-3062
- GH-3065
- GH-3080
- GH-3210
- GH-4000
- GH-4003
- GH-4010
- GH-4050
- GH-41
- GH-5810
- GH-5812
- GH-5822
- GH-5825
- GH-5835
V TECH
- LS5101
- LS5105
- LS5145
VERGE
- V58CID
- V58HS
- V58ITA
Korvaa
GE
- TL26401
GP
- 35AAAK3BMX
- 55AAAH3BMX
- 60AAAH3BMX
- 60AAAH3BMXZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-CPJ464CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038108 |
| Mitat | 45.60 x 31.30 x 10.60mm |
| Korvaa | GP 35AAAK3BMX 55AAAH3BMX 60AAAH3BMX 60AAAH3BMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |