DUAL-LITE hätävalaistus PGP-HTR / PGW-HTR yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
DUAL-LITE hätävalaistus PGP-HTR / PGW-HTR yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-EMC680LS
32,95 €
DUAL-LITE hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PGP-HTR
PGW-HTR
PGZ-HTR
PGW-HTR
PGZ-HTR
Korvattavat DUAL-LITE hätävalaistus alkuperäisakut
784H68
D-SC 1800BT
D-SC 1800BT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DUAL-LITE hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-EMC680LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 8,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195399 |
| Korvaa | 784H68 / D-SC 1800BT |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 16.8Wh |
| Mitat | 163.00 x 45.00 x 25.50mm |
| Jännite | 8,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |