DUAL-LITE hätävalaistus EV4D-02L / EV4DI-02L yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
DUAL-LITE hätävalaistus EV4D-02L / EV4DI-02L yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-EMC786LS
16,95 €
DUAL-LITE hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EV4D-02L
EV4DI-02L
EV4DI-02L
Korvattavat DUAL-LITE hätävalaistus alkuperäisakut
784H67
93035262E
93035262E
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DUAL-LITE hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-EMC786LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194446 |
| Korvaa | 784H67 / 93035262E |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Mitat | 50.80 x 28.70 x 14.40mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |