DUAL-LITE hätävalaistus EV2 / CV3REB yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
DUAL-LITE hätävalaistus EV2 / CV3REB yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-EMC784LS
17,95 €
DUAL-LITE hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EV2
CV3REB
CV3REW
CVD1REBN
CVD1REW
CVD2REBN
CVD2REW
LN4XRWE
LXURBE
LXURWE
SCDRBE
SCDRBNE
SCDRWE
SCDRWNE
SCSRBE
SCSRBNE
SCSRWE
SCSRWNE
SEDRBE
SEDRBNE
SEDRWE
SEDRWNE
SESRBE
SESRBNE
SESRWE
SESRWNE
CV3REB
CV3REW
CVD1REBN
CVD1REW
CVD2REBN
CVD2REW
LN4XRWE
LXURBE
LXURWE
SCDRBE
SCDRBNE
SCDRWE
SCDRWNE
SCSRBE
SCSRBNE
SCSRWE
SCSRWNE
SEDRBE
SEDRBNE
SEDRWE
SEDRWNE
SESRBE
SESRBNE
SESRWE
SESRWNE
Korvattavat DUAL-LITE hätävalaistus alkuperäisakut
784H66
93043816
93043816E
45VT45
93043816
93043816E
45VT45
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DUAL-LITE hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-EMC784LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190363 |
| Korvaa | 784H66 / 93043816 / 93043816E / 45VT45 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 50.60 x 29.00 x 14.40mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |