DSC 3G4000 Cellular Communicato akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DSC hälytinjärjestelmien kanssa:
3G4000 Cellular Communicato
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DSC hälytinjärjestelmien alkuperäisakut:
3G4000-BATT
6PH-H-AA2200-S-J26
6PH-H-AA2200-S-J26
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-DSC400BT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138587 |
| Korvaa | 3G4000-BATT / 6PH-H-AA2200-S-J26 / 1P-3BH7220 / 3G4000BATT / 3G4000USA / 3G4000 / FB-51 / 2AAP2200MAH |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 87.10 x 51.75 x 14.65mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |