DREMEL 8100, 8100 Cordless Multi-Tool Työkalun Akku
calcActive())">
DREMEL 8100, 8100 Cordless Multi-Tool Työkalun Akku
In stock
- SKU
- CS-DML810PW
29,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DREMEL akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
8100
8100 Cordless Multi-Tool
8100 Cordless Multi-Tool
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DREMEL akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
2 607 336 715
2.615.080.8JA
2.615.080.8JA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DML810PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113508 |
| Mitat | 85.75 x 51.75 x 37.45mm |
| Korvaa | 2.615.080.8JA / 2 607 336 715 / 85-0352 / F0138100JB / B808-02 / B808-01 / 26150808JA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |