DREMEL 8000-01, 8001-01 Työkalun Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DREMEL akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
8000-01
8001-01
8001-01
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DREMEL akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
757-01
855-02
855-45
855-02
855-45
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DML800PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113515 |
| Mitat | 92.45 x 82.20 x 51.50mm |
| Korvaa | 855-02 / 855-45 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 21.6Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |