DREMEL 7300-N/8 MiniMite 4,8V Työkalun Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DREMEL akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
7300-N/8
MiniMite 4.8-Volt Cordless Two-Speed Rotary Tool
MiniMite 4.8-Volt Cordless Two-Speed Rotary Tool
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DREMEL akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
755-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DML730PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121312 |
| Mitat | 57.90 x 49.00 x 48.00mm |
| Korvaa | 755-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 7.2Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |