Dreame pölynimurin tai robotti-imurin Z30 / Z40 yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin Z30 / Z40 yhteensopiva akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-DRZ400VX
137,95 €
110,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Z30
Z40
Z40 Station
Z40
Z40 Station
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
V2406-8S1P-GYA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRZ400VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 29,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214496 |
| Korvaa | V2406-8S1P-GYA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 94.72Wh |
| Mitat | 187.15 x 90.30 x 41.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |