Dreame pölynimurin tai robotti-imurin X40 Master / RLX73CE yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin X40 Master / RLX73CE yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-DRX400VX
41,95 €
Dreame pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X40 Master
RLX73CE
RLX73CE
Korvattavat Dreame pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
R2416-4S2P-XDEV
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dreame pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-DRX400VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211396 |
| Korvaa | R2416-4S2P-XDEV |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 74.88Wh |
| Mitat | 132.00 x 38.70 x 37.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |